15 April 2010

OMRABGCV

OMRABGCV See on kinnituskood http://blog.tr.ee/ registreerumiseks.
Nagu näha, olen tegelenud aktiivselt selliste asjadega nagu blogipuu oksale turnimine, snaps shotsi värk, blogi kenamaks kohendamine ning mis seal salata- kiiganud üldse ringi mulle senitundmatus blogimaailmas. Põnev! Pean nüüd aja maha võtma ja pisut seedima seda teemat. Miks inimesed blogivad? Miks ma ise oma mõtteid siin väljendan? Suhtlusest mul ka reaalmaailmas puudust pole olnud, pigem vastupidi.
Sain lugemise selgeks juba enne kooli minekut ning mulle on mõju avaldanud paljud raamatud, nende seas Asta Kassi "Pahupidi puhkus". Lausa niivõrd, et lugesin seda ka oma pesamunale ette, kui ta veel pisike oli. Inessa mäletab siiamaani, kuidas ma peatükki läbi naerupugina üritasin lõpuni lugeda. Vaat, samas stiilis juhtumisi toimub ka meie elus! Ma väga loodan vaid, et suudan neid sama vürtsika huumoriga ning kedagi halvustamata kirja panna. Kavõi iseenda jaoks, muidu hiljem ei mäleta.
Sättisin pisikese Roaldi päiksesooja kohta tekile ja ärgitasin teda mänguasjaga meelitades end keerama:
Foto NAGI's: Tõmban vasaku käega...Foto NAGI's: ...üritan edasi siputada...Foto NAGI's: ...ja keerangi selili!Foto NAGI's: ...haaran parema käega...

No comments:

Post a Comment